OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO.

1. Dziś na Mszy św. o godz.1730 wystąpi KAPELA GÓRALSKA z Grywałdu. Po Mszy św. KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w góralskim wykonaniu. Serdecznie zapraszamy.
  2. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy. Zabierzmy poświęcona kredę do naszych domów i wypiszmy K+M+B2019r. Aby każdy, kto wchodzi do naszego domu miał świadomość, że wchodzi do domu ludzi wierzących w Chrystusa.
  3. Dziękujemy za złożone na tacę ofiary przeznaczone na misje święte.
  4. W ,,Gościu Niedzielnym” polecamy następujące artykuły: ,,Jak smakuje sakrament” i ,,Bóg się odsłania”.
  5. Ze względu na kolędę Msze św. w ciągu tygodnia tylko o godz. 7 rano.
  6. Dziękujemy za składane podczas kolędy ofiary na ogrodzenie Nowego Cmentarza.
  7. We wtorek zakończenie kolędy w Skowarczu. Od środy kolędujemy w Pszczółkach. W sobotę przez cały dzień od godz.9 kolęda w Kolniku. Plan kolędy jest wypisany w gablotce obok kościoła.
  8. Woda święcona potrzebna na kolędę jest przy bocznym wyjściu z kościoła.
  9. Na piękne chrześcijańskie przeżywanie niedzieli i całego tygodnia Niech Jezus Chrystus Wam błogosławi.
    ,,Nie wystarczy w Boga wierzyć, trzeba jeszcze Bogu zawierzyć”/Kardynał Wyszyński/