OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO.

1. We wtorek zakończyliśmy kolędowanie w Skowarczu. Bardzo serdecznie dziękujemy za gościnność i składane ofiary.
  2. Jutro o godz.12 w naszym kościele Msza św. pogrzebowa za tragicznie zmarłą +Katarzynę Michalczewską. Wszystkich, którzy Ją znali na uroczystości pogrzebowe serdecznie zapraszamy.
  3. W piątek rano zmarł Ks. Andrzej Rakowski, który przez 3 lata pracował w naszej parafii. Parafian prosimy o modlitwę o życie wieczne dla Niego.
  4. Dziś o godz.16 w naszym kościele ,,KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK” w wykonaniu naszego chóru,,Cantata”. Serdecznie zapraszamy.
  5. W dzisiejszym ,,Gościu Niedzielnym” polecamy następujące artykuły: ,,Brama sakramentów” i ,,Bez wyjścia”.
  6. Od jutra kolędujemy dalej w Pszczółkach. Plan kolędy znajduje się w gablotce obok kościoła.
  7. Ze względu na kolędę Biuro Parafialne w styczniu czynne tylko rano w poniedziałek, środę i piątek w godz.8 do 830.
  8. Msze święte w dni powszednie tylko rano o godz.7. Natomiast w sobotę Msza święta o godz.18 odprawiana jest jako niedzielna.
  9. W naszych modlitwach w tym tygodniu pamiętajmy o zmarłej Katarzynie i Ks. Andrzeju.
  10. Niech Chrystusowe błogosławieństwo będzie z Wami na każdy dzień.
    ,,Czy masz odwagę bronić swojej wiary?.”