OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

1. Przy Bożej Pomocy zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Wszystkim rodzinom, które otworzyły drzwi na modlitwę i Boże błogosławieństwo bardzo serdecznie dziękujemy. Za rodziny, które nie przyjęły kapłana modlimy się słowami Ks. Dolindo: ,,Jezu Ty się nimi zajmij”.
  2. Na poniedziałek i wtorek przewidziana jest dodatkowa kolęda. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
  3. Od jutra Msze św. w dni powszednie o godz.7 i 18.
  4. Biuro Parafialne czynne w poniedziałki od 8 do 845, w środy od 17 do 1745, w piątki od 1830 do 1915. W I piątki od 1930 do 20.
  5. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17 do 18. W I piątek rano od 630, wieczorem od 17 do 18.
  6. Naszych chorych odwiedzimy w I piątek od godz.9. Wyjątkowo Ks. Proboszcz pojedzie do chorych w Skowarczu i Kolniku w następny piątek w dniu 8 lutego.
  7. W sobotę w dniu 8 lutego ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO. Dodatkowa Msza święta w naszym kościele o godz.11.
  8. W Gościu Niedzielnym polecamy następujące artykuły: ,,Istota człowieczeństwa” i ,,W tym szaleństwie jest metoda”. W dzisiejszym numerze płytka z filmem:,,Bóg nie umarł 2”
  9. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania, wszystkim, którzy uczestniczyli w piątkowym misterium kolędowym w naszym kościele bardzo serdecznie dziękujemy.
  10. Przeżywajcie niedzielę i cały tydzień z Bożym błogosławieństwem.
    ,,Nie podnoś kamienia , którym Cię uderzono. Nie bierz go w rękę. Bo się zarazisz nienawiścią”./Ks.Maliński/