OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

1. Przeżywamy dziś w naszej wspólnocie DZIEŃ MODLITW o powołania kapłańskie i zakonne. Dlatego też gościmy kleryków naszego Seminarium, z Ojcem Duchownym Ks. Janem Uchwatem, który głosi Słowo Boże. Prosimy Dobrego Boga o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  2. W przyszłą niedzielę o godz.10 w naszym kościele zostanie odprawiona zamówiona przez parafian Msza ŚWIĘTA za zmarłego Marszałka Macieja Płażyńskiego z okazji imienin i ziemskich urodzin. Wszystkich, którzy Go znali serdecznie zapraszamy.
  3. W dzisiejszym ,,Gościu Niedzielnym” polecamy następujące artykuły: ,, Ścigany” i ,, Bogu modlitwa niepotrzebna”. Jest też do nabycia ,,Mały Gość Niedzielny”. Zachęcamy do pogłębiania wiedzy religijnej przez czytanie prasy katolickiej.
  4. Zapraszamy na ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w każdy czwartek od godz.1830 do 1930. Od godz.19 okazja do spokojnej spowiedzi świętej.
  5. W każdą środę o godz.1730 przedstawiciele Żywego Różańca odmawiają cząstkę różańca za naszą ojczyznę. Serdecznie do wspólnej modlitwy zapraszamy parafian a także należących do Róż Różańcowych.
  6. Zachęcamy do zamawiania intencji na Msze święte w dni powszednie.
  7. Wszystkich parafian prosimy aby dziś wieczorem całymi rodzinami lub indywidualnie odmówili DZIESIĄTKĘ RÓŻAŃCA o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  8. Na piękne przeżywanie niedzieli jako Pamiątki Zmartwychwstania Chrystusa nich Jezus Chrystus Wam błogosławi.
    ,,Strzeż się, abyś nie zmarnował miłości. Wciąż grozi ci, że z ukochanej osoby zrobić chcesz swoją własność”./Ks. Mieczysław Maliński/