OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

1. W środę w dniu 3 kwietnia o godz.18 Ks. Biskup Zbigniew Zieliński udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.1730 spotkanie z rodzicami i kandydatami do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  3. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz.17 do 18 i podczas adoracji. W I piątek rano od 630 i wieczorem od godz.17.
  4. Naszych chorych odwiedzimy w piątek o godz.9.
  5. Zapraszamy na Mszę św. o godz.7 w sobotę połączoną z adoracją i modlitwą różańcową w ramach przeżywanych pierwszych sobót miesiąca.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania ,,Gościa Niedzielnego”. Dziś polecamy następujące artykuły: ,,Nadzwyczajni” – piękny artykuł o Szafarzach Eucharystii i ,,Niepokonani na starcie” – o ciężkiej walce z nowotworem.
  7. W dniu 6 marca Pan Dariusz Skolimowski mieszkaniec Skowarcza podejmie samotną wyprawę na jeden ze szczytów leżących na Spitsbergenie. Pan Dariusz dedykuje tę ciężką wyprawę Kasi Wondołowskiej i chce dać nam wyraźny przekaz, że wszystkie bariery da się pokonać. Zachęcona taką postawą Rada Sołecka Skowarcza i Koło Gospodyń Wiejskich w niedzielę w dniu 3 marca organizuje przed naszym kościołem zbiórkę na dalszą kosztowną rehabilitację Kasi Wondołowskiej. Postarajmy się o wielki dar serca dla Kasi. Informacja o wyprawie Pana Darka znajduje się w gablotce obok kościoła.
  8. W pięknym przeżywaniu niedzieli i całego tygodnia niech towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo.
    ,,Każda rzecz wielka musi kosztować i musi być trudna. Tylko rzeczy małe i liche są łatwe.”/ Prymas Wyszyński/