OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU.

1. Bardzo serdecznie witamy Ks. Tomasza Kancelarczyka z ,, Bractwa Małych Stópek”, który dziś w naszej parafii głosi Słowo Boże – ukazując piękno ludzkiego życia jako wielkiego daru Boga.
  2. Dziś o godz.1645 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym głoszonym w tym roku przez Ks. Janusza.
  3. Droga krzyżowa w piątek o godz.10 połączona ze Mszą św. Dla dzieci i ich rodziców o godz.1730. Dla dorosłych i młodzieży o godz.19. Serdecznie zapraszamy.
  4. W Gościu Niedzielnym polecamy następujące artykuły: ,,Umartwienie nie zmartwienie”,, Miłość patrzy w oczy”, ,,Dialog to miłość”. Czytajmy Gościa Niedzielnego aby mądrzej i piękniej wierzyć.
  5. Zapraszamy na Adorację w czwartki od godz.1830 do 1930. Od godz.19 okazja do spokojnej spowiedzi.
  6. Prosimy rodziców aby przypominali dzieciom i młodzieży o Drodze krzyżowej i niedzielnej Mszy świętej.
  7. Zachęcamy do podejmowania wielkopostnych postanowień, których realizacja pomoże nam piękniej żyć, kochać i wierzyć.
  8. Na piękne przeżywanie niedzieli i całego Wielkiego Postu Niech Jezus Chrystus Wam błogosławi.
    ,,Bronić życia i umacniać je, czcić je i kochać – to zadanie, które Bóg powierza każdemu człowiekowi” /Św. Jan Paweł II. /