OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU.

 1. Zapraszamy na Gorzkie Żale połączone z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz.1645.
 2. Droga krzyżowa w piątek o godz.10 połączona ze Msza świętą. Dla dzieci i ich rodziców o godz.1730. Dla dorosłych i młodzieży o godz.19.
 3. Wszystkim, którzy składali życzenia Ks. Proboszczowi z racji imienin bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy za pamięć, życzliwość, prezenty i modlitwę.
 4. Zachęcamy do czytania ,,Gościa Niedzielnego”. Dziś polecamy następujące artykuły: ,,Trybunał miłosierdzia w służbie kościołowi” i ,, Jezus - człowiek od poczęcia”.
 5. Jutro UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. Msze święte o godz.7 i wieczorem o godz.18. Wyjątkowo nie będzie Mszy św. o godz.11.
 6. Jutro o godz.11 w Kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej nasz parafianin ze Skowarcza Adam Turczak złoży śluby wieczyste. Parafian prosimy o modlitwę w jego intencji.
 7. Zachęcamy do podejmowania wielkopostnych postanowień, które pomogą nam piękniej żyć, kochać i wierzyć.
 8. Rodziców prosimy, aby przed snem udzielali swoim dzieciom rodzicielskiego błogosławieństwa kreśląc znak krzyża na ich czołach i wypowiadając słowa: Ja ciebie błogosławię w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.
 9. Na piękne i chrześcijańskie przeżywanie niedzieli i całego Wielkiego Postu Niech Jezus błogosławi.
 10. SŁOWA DO PRZEMYŚLENIA:
  ,,Krzyż jest dla współczesnego świata wyrzutem sumienia, bo przypomina wywyższenie poniżonego dziś człowieczeństwa. Dlatego obecnie jest tak odrzucany. / Prymas Wyszyński/