OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU.

1. W najbliższą środę w dniu 3 kwietnia Ks. Biskup Zbigniew Zieliński udzieli naszej młodzieży i młodzieży z Żelisławek sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszamy rodziców, rodzeństwo , nauczycieli i wychowawców.
  2. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, świadków i rodziców w poniedziałek i wtorek o godz.1930.
  3. Okazja do spowiedzi w I czwartek od godz.17. W I piątek rano od 630 i wieczorem od godz.17.
  4. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz.10. Dla dzieci o godz.1730. Dla dorosłych i młodzieży o godz.19.
  5. Naszych chorych odwiedzimy w I piątek wyjątkowo od godz.11. Ks. Bartosz ze względu na pielgrzymkę odwiedzi chorych w następny piątek od godz.9.
  6. W ,,Gościu Niedzielnym” polecamy następujące artykuły: ,,Obyśmy szczęśliwi byli” i ,,Nasza cywilizacja upada”.
  7. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz.1645.
  8. W przyszłą niedzielę w dniu 7 kwietnia rozpoczną się w naszej parafii REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Wygłosi je w tym roku Ks. Krzysztof Hapka Proboszcz z Juszkowa. Parafian prosimy o liczny udział i modlitwę o światło Ducha Świętego dla Ks. Rekolekcjonisty.
  9. W przyszłą niedzielę Panie z Grupy Charytatywnej będą zbierały przed kościołem ofiary do puszek na kwiaty do grobu. Polecamy tę sprawę ofiarności parafian.
  10. Intencje wieczornych Mszy św. ze środy zostały przeniesione na czwartek wieczór.
  11. Niech Chrystusowe błogosławieństwo będzie z Wami dziś i przez cały okres Wielkiego Postu.
    ,,Najłatwiej zobaczyć krzyż na ramionach Jezusa. Trudniej już u bliźniego. Ale najtrudniej jest zobaczyć swój krzyż. /Ks. M. Maliński/