OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ.

1. Dziś na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Palmy można nabyć u Pan z Grupy Charytatywnej. Ofiary złożone za palmy przeznaczamy na pomoc dla syryjskich rodzin.
  2. W najbliższą środę od 19 do 2030 ostatnia przed świętami okazja do spowiedzi. Rodziców prosimy aby przypomnieli dzieciom i młodzieży o spowiedzi.
  3. Ks. Proboszcz Krzysztof Hapka z Juszkowa, bardzo serdecznie dziękuje za złożone ofiary na budowę kościoła.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania ,,Gościa Niedzielnego” . Dziś polecamy następujące artykuły: ,,Pascha po przejściach” i ,,Nawracanie głowy”.
  5. Składane ofiary przy poświęceniu pokarmów przeznaczone będą na pomoc syryjskim rodzinom. Natomiast składane produkty żywnościowe na paczki dla biedniejszych rodzin.
  6. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
  7. W czwartek i sobotę nie będzie Mszy św. o godz.7 rano.
  8. Poświęcenie pokarmów w sobotę w kościele o godz.10, 11, 12, 13. W Kolniku o godz.10. W Skowarczu o godz.12.
  9. MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ w WIELKI CZWARTEK godz.18. Liturgia Wielkiego Piątku godz.18. Msza Święta z poświęceniem wody w Wielką Sobotę o godz.19. Msza Święta w Zmartwychwstanie Pańskie połączona z procesją o godz.6.
  10. Naszych chorych odwiedzimy w Wielki Piątek od godz.9. Ks. Proboszcz od godz.11.
  11. Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła w te wielkie dni Triduum Paschalnego.
    ,,W życiu człowieka chodzi o odpowiedź na jedno pytanie. Czy nasza życiowa droga prowadzi do zbawienia czy potępienia?.”